Péče o tělo - detoxikace - sport

Péče o tělo - detoxikace - sport

Pevná postava. Žádná celulitida. Hydratovaná kůže celého těla v jakémkoli věku.
To je běžné s Hloubkovou hygienou kůže.

Přímá detoxikace organizmu skrze kůži.

Kůže pokrývá celý organizmus a spojuje ho s vnějším okolím. Její stav se odráží na zdraví celého těla. Skutečně fungující kůže odvede z organizmu 3,5 více toxinů a dalších nečistot, než ledviny a střeva dohromady. Proto je opravdu nutné věnovat dostatek pozornosti hloubkové hygieně kůže celého těla.

Těžko se dá docenit význam hořčíku, draslíku, zinku a mědi a mnoha dalších vzácných prvků, které tělu dodáte koupelemi v Litofyto-solích. Jsou nezbytné, ne jen pro zdraví a krásu kůže a vlasů, ale i pro správnou funkci všech životních systémů: od tvorby energie, po trávící systém a tkáně kostí.

Hořčík draslík, zinek a měď jsou nezaměnitelnými prvky pro prodloužení mládí!
Umývejte tělo Litokomplexem a občas mu dopřejte kopel v Litofyto-soli a stav Vašeho těla se výrazně zlepší, kůže bude hydratovaná, celulitida bude mizet. Pocítíte svěžest a více životní síly!

Intenzivní výživa kůže těla!

Po tom, co jste omyli kůže těla Litokomplexem, je čas ji hloubkově vyživit, hydratovat i upravit případné zjevné nedostatky.
K tomu ideálně slouží zábaly litofytosolemi. Můžete si vybrat jednu z litofytosolí a použít ji každý den, nebo střídat různé litofytosoli.

Lidská kůže získává vláhu z krevních kapilár a když je prokrvení nedostatečné, a to je časté, když je chladno, buňky kůže nedestávají dostatek výživy a kůže stárne, uvadá, odumírá. Když je horko, začíná se "systém ochlazování" - žlázy uvolňují vláhu, ta se rychle odpařuje a snižuje teplotu těla. Na povrchu kůže zůstávají soli, močovina a další odpadní látky.

Pro udžení čistoty a normální vlhkosti kůže, a také pro nasycení celého organizmu minerály, nejlépe vyhovují léčebné koupele s Litofyto-solemi Sekret Krasoty.

K tomuto účelu slouží Litofyto-soli, pestré kompozice přírodních minerálů a velkého množství roslinných složek.
 • Kategorie

  Košík  

  Žádné zboží

  Celkem 0,00 Kč

  K pokladně

  Přirozená krása není mýtus