Jak kůže stárne  

 

Hloubková hygiena je nový obor v péči o tělo. Kůže je největší orgán těla. Je složena ze třech základních vrstev. Nás zajímá střední vrstva kůže – derma. Ta je tvořena vlákny kolagenu. Vlákna kolagenu jsou gelovité „tyčinky“, jako tenké pružinky, které mají schopnost na sebe vázat vodu. Jestliže kolagen obsahuje dostatek vody, kůže je pevná pružná a mladá.

Během života se na vlákna kolagenu postupně znečišťují, navazují různé nečistoty (ionty kalcia, chemické látky, těžké kovy, dokonce i radioaktivní částice atd.). Pokud tyto látky nejsou průběžně odstraňovány, tak se váží na kolagen a zabírají místo tam, kde by měly být navázány molekuly vody. Výsledkem je vysychající, poškozený kolagen

V mladém organizmu je starý, už poškozený kolagen, rychle nahrazován novým, mladým. Kůže se ještě nezanáší. Ale s věkem a to už ve věku kolem 30 let, když je překročena určitá míra znečištění, se obnova kolagenu zpomaluje a to má nepříjemné důsledky - postupnou ztrátu pružnosti, přecitlivělost pleti, vrásky a mnoho dalších projevů. Abychom to napravili vyhledáváme různá řešení, která obvykle nepřináší výrazné zlepšení. Začneme se domnívat, že se s tím už nedá nic dělat. 

 


                                                                                                                            OBCHOD               PORADNA

 

Něco se s tím dá udělat! 

  

 

Očištění - obnova struktury kolagenu je tedy řešením problému stárnutí kůže. V současné době je obhajován názor, že něco takového není možné.  To je ale obecně přijatý omyl! Desetiletí výzkumů a studií provedených vědecko výrobní laboratoří LN-Cosmetic potvrdilo zcela nový fakt. Odstranění nečistot z kolagenu kůže bez použití nepřirozených metod a za použití pouze přírodních složek, je možné!

 

Aby mohl být starý názor překonán, bylo třeba obrátit se k dávno zapomenutým způsobům péče. Ukázalo se, že vlastnosti přírodních složek podporují očištění a regeneraci vláken kolagenu. Takové očištění umožňuje kůži obnovit některé funkce, jako například tvorbu mladého kolagenu, vlastní hydrataci, normalizovat práci mazových a potních žláz a mnoho dalších. Kolagen se obnovuje a kůže postupně získává zpět znaky mladé kůže.

 

Základním očištujícím prostředkem celého systému Hloubkové hygieny jsou Litokomplexy (určitá kombinace 100% přírodních solí, jílů a dalších minerálů). Zajišťují dokonalý šetrný peeling a postupné odstraňování nečistot z vláken kolagenu. Kůži se navrací charakteristiky mladé kůže, což je potvrzeno nejmodernějšími metodamy. Vše probíhá přirozeně a nenásilně. Prostě se myjete Litokomplexem a je to! (video)

 

Jen těžko lze přecenit význam metody Hloubkové hygieny a dalších objevů týmu vědecko výrobní laboratoře LN-cosmetic. Celý systém je chráněn více než 20 patenty a výsledky jsou stále znova potvrzovány spokojenými uživateli a oceněními. V současné době nejsou podobné výsledky dosahovány žádným jiným způsobem ošetření kůže. 

Každá snaha o zlepšení stavu kůže, bez spojení s metodou Hloubkové hygieny a vyčištění kolagenu kůže, dosahuje pouze omezených výsledků.   

Přesvědčte se sami, Kontaktujte poradce Hloubkové hygieny: ZDE

 


Kategorie

Košík  

Žádné zboží

Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Přirozená krása není mýtus