Umývání litokomplexem


Litokomplex
 

Pro hygienu s mimořádným kosmetickým efektem
 


Litokomplex je suchý prášek, který zvlhčíte těsně před použitím. Jednoduše nanesete na namočenou kůži a po minutě spláchnete. Tak je to prosté! 
 
  


Už po prvním použití je pleť jasnější, vypadá svěžeji. Při pravidelném používání zaznamenáváte postupné stabilní zlepšování celkového stavu pleti.

Mastná či suchá pleť se stává normální v průběhu 2-3 měsíců.


 
 
Očištění, hydratace, výživa, ochrana 

 

Dlouholeté výzkumy prokázaly, že pokud kůži není nijak bráněno, je schopna udržovat se přirozeně hladká, pružná, hydratovaná a vypnutá a pěstěná.

Bylo také prokázáno, že pro kůži je velice důležitý kontakt s určitými kombinacemi přírodních látek - solemi, minerály atd. Při pouhém kontaktu s nimi se kůže zbavuje usazených nečistot a postupně obnovuje svou původní kvalitu. Krátce řečeno, kůže mládne!

Litokomplex je očišťující prostředek systému péče o pleť Hloubková hygiena, určený k aktivaci plného potenciálu kůže. Znamená to, že zcela přirozenou a prostou cestou očišťuje vrstvy kůže od organických i neorganických nečistot a nánosů. Odstraní to, co kůži brání, aby byla pružná, pevná, zářící a  tělo chránila.

 
Kontaktujte nás, poradíme: ZDE

Litokomplex AKTIV   Litokomplex DELIKÁT Litokomplex pro tělo

 
 
 

Kategorie

Košík  

Žádné zboží

Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Přirozená krása není mýtus