Přirozená krása není mýtuskosmetika v hledáčku

 

Hloubková hygiena kůže, kterou poskytuje LITOKOMPLEX, je speciální očišťující péče o kůži obličeje, těla a hlavy. Přispívá k udržení optimálního stavu pleti. Je skutečným Tajemstvím Krásy. Je základním předpokladem zdraví a krásy kůže. Umocňuje výsledky ostatních kosmetických procedur. Je nezbytná pro pleť namáhanou špatnými podmínkami.

Výsledky výzkumů provedených specialisty kosmetologické laboratoři LN-Kosmetika v Novosibirsku potvrdily, že pokud není kůži nějakým způsobem bráněno, má vlastnosti mladé kůže. Plní své funkce a je krásná. Jinými slovy, je zdravá.

 

 

Proč tedy stárneme?

 

V průběhu výzkumu vyšlo najevo, že stav kůže závisí na schopnosti kolagenu udržet vodu. To ovlivňuje kvalitu vyživování vrchních vrstev kůže látkami, díky kterým se buňky aktivně obnovují a zajišťují pevnost, pružnost, odolnost a další vlastnosti naší kůže. Od narození se v kolagenu dermy (ve spodní vrstvě) naší kůže hromadí různé nečistoty. Pokud tyto látky nejsou z kůže průběžně odstraňovány, zabírají místo, kde by měly být navázány molekuly vody. Průměrně okolo 30ti let věku se nasycení kolagenu vodou začíná výrazně zmenšovat. Ještě dříve k tomu dochází při špatných podmínkách, jako je smog, kouření, nesprávná výživa, stres, vyzařování monitoru počítače či televize atd. Obnova kolagenu se zpomaluje a dochází k viditelnému zhoršení stavu kůže: ochablosti, uvadání, vráskám, stejně jako k poškození obranných schopností kůže a dalších jejích důležitých funkcí.

 

 

Řešení existuje

 

Ukázalo se, že pokud z dermy odstraníme přebytek škodlivých látek, kolagen se znovu naplní vodou a celkový stav kůže se zlepšuje. Kůže se hydratuje, vrásky se vyhlazují, povrch kůže se vyrovnává, ložiska infekcí a zánětů mizí. Specialisté Vědecko-výrobní laboratoře LN-Kodívka s krémysmetika v Novosibirsku podrobili zkoumání jednotlivé složky kosmetických receptur. Tradičních přírodních i syntetických. Zkoumali jak každá z nich (a jejich kombinace) působí na kůži mladou, stárnoucí a na organizmus jako celek. Na základě výsledků této rozsáhlé práce naprosto vyloučili možnost použití syntetických látek v kosmetice a vyvinuli zcela nový typ 100% přírodní péče, která vychází z přirozených potřeb kůže i celého organizmu.

 

 

Kdy uvidím první výsledky?

 

První efekt použití prostředků Hloubkové hygieny pocítíte ihned! Kůže je hladká, projasněná. Po dvou, třech měsících kůže normalizuje svůj typ. Z mastné či suché se stává normální, drobné defekty začínají mizet. V oblasti víček se kůže začíná vypínat
a spodní čelist se mírně tvaruje. Kůže se udrží hydratovaná, je pevnější, prozářená a svěží. Při líčení stačí méně dekorativní kosmetiky pro dosažení dobrého efektu. Získává sametový lesk. Tyto, na první pohled překvapivé jevy, nastávají v důsledku zlepšování celkového stavu kůže, ke kterému přirozeně dochází při styku kůže s určitými přírodninami. Právě v tom je podstata a unikátnost Hloubkové hygieny. Kůže se stává zdravější, její práce jako orgánu těla se skutečně zlepšuje.

 

 

Pouze zdravá kůže je krásná!

 

Litokomplex je základním prostředkem celého systému Hloubkové hygieny kůže. Je to jemný prášek, který trochu navlhčíte a nanesete na namočenou kůži. Rozvedete jemnými pohyby po kůži (včetně kůže v oblasti víček) a necháte 1 minutu působit. Potom obličej opláchnete čistou vodou. Celou proceduru je nejlépe ukončit navlhčením kůže Litofytotonikem. V tomto kroku skvěle očištěnou kůži nasytíte důležitými minerály a vitamíny. Působením přírodních minerálů a solí se organické i neorganické nečistoty, ionty těžkých kovů i radioaktivní částice, vytěsňují na povrch kůže, odkud je prostě spláchnete vodou. Takto ošetřovaná kůže se postupně zbavuje částeček nečistot, které jsou hlavní překážkou pro její normální fungování. Kůže znovu stimuluje přirozenou obnovu buněk a tvorbu mladého kolagenu. To prakticky znamená pozastavení procesu stárnutí a prodloužení mládí. loubková detoxikace kůže je klíčová pro stav celého těla. Pocit čistoty a svěžesti, jaký máte při používání Litokomplexu, zvláště v kombinaci s dalšími prostředky celého systému, nelze popsat. Je srovnatelný pouze s pobytem v bahenních lázních. Pro kosmetické účely je Litokomplex nezaměnitelný a měl by být používán před jakoukoli kosmetickou procedurou, jejíž účinek výrazně znásobí.


  • Maximální hloubkové očištění mazových a potních žláz a normalizace mastné či suché pleti.
  •  
  • Vyživení hojností vitamínů a minerálů.

 

  • Zpomalení přirozeného procesu stárnutí a obnova tvorby mladého kolagenu.

 

  • Zesílení účinku vyživujících krémů a masek.

 

  • Zamezení tvorby lupů a posílení vlasů.

 

  • Odstranění příčiny nepříjemných tělesných pachů.

 

Unikátní metoda hloubkového očištění, obnovení přirozených mechanismů, udržení nezbytného obsahu vláhy a vyživování vnitřních vrstev kůže. V začátcích používání Hloubkové hygieny kůže v domácích podmínkách mívají zákazníci mnoho otázek, proto doporučujeme kontaktovat některého z poradců. Případně vyhledejte kontakt na www.hloubkova-hygiena.cz. Salony, k velkému užitku a radosti svých zákazníků, nabízejí Hloubkovou hygienu kůže jako doplňující krok umocňující účinky svých běžných procedur, nebo jako samostatné programy. Pro školení profesionálního použití v salonech, kadeřnictvích, pedikúrách, wellness centrech - kontaktujte naše školící centrum.

 

 

Hloubková hygiena pro vlasy


dlouhý culíkPříčin padání vlasů může být několik, jsou to hormonální změny, stres, špatná životospráva, ale i nedostatečná výživa vlasových cibulek či zanesená pokožka. S Hloubkovou hygienou kůže vlasové části hlavy očistíme okolí vlasových folikul od usazených toxinů, chemického a mnoha dalších znečištění, která se po mnoho let usazují a zabraňují správnému vyživování vlasových cibulek. S běžnou hygienou nejsme bohužel schopni pokožku takto do hloubky očistit. Teprve po důkladném Hloubkovém očištění je vlasová pokožka schopna propustit výživu do vlasových cibulek a vlas dobře vyživovat. Znečištění v hlubokých vrstvách kůže má takový vliv na její funkčnost, že pouhé odstranění těchto nečistot v mnohých případech řeší příčinu padání vlasů, ale i mnoha dalších problémů. Vlasy nejen, že přestávají padat, ale také jsou pevnější a plné síly. První výsledky lze vidět už i po 1 týdnu. Pravidelným hloubkovým čištěním můžeme zmírnit a často i vyřešit problémy s vlasy, které trápí ženy i muže.

Kategorie

Košík  

Žádné zboží

Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Přirozená krása není mýtus