Různé projevy v začátcích
 
V počátcích hloubkového očištění kůže LITOKOMPLEXEM může docházet k různým projevům, jako jsou šupinky, zvýšené maštění, jemné puchýřky, suchost a další. Všechny tyto projevy proběhnou během několika týdnů a přináší reálné zlepšení celkového stavu pleti. Vytrvejte! Vaše pleť se Vám odmění! 

 

Při mastné pleti či T – zóně 


První dva týdny používání Litokomplexu je možné pozorovat zvýšenou produkci mazu: například večer uděláte dvou minutou proceduru, jdete spát bez použití krému a ráno bude kůže mastná. Čištění se také může projevit například jako pupínky. To všechno svědčí o probíhajícím pročišťování mazových žláz a postupném uvolňování jejich ucpávek. Časem tyto projevy odezní a dojde k celkovému zlepšení kůže


Pro řešení problémů mastné kůže použijte Litokomplex AKTIV. Pro tělo k tomuto účelu dobře slouží Litokomplex pro tělo. 


Při mastné kůži obličeje a také při zvýšené tvorbě kožního mazu v T-zóně, se dělá obyčejná procedura použití Litokomplexu s tím rozdílem, že se nechá na kůži působit déle 2-3 minuty. Nos, čelo a bradu je dokonce možné lehce promasírovat konečky prstů. Takovou proceduru je potřeba dělat 2 -3 x v týdnu, a v ostatní dny je dobré se prostě Litokomplexem umývat. Po několika dnech, když začnete pozorovat změny, přejdete k proceduře běžného použití Litokomplexu - 30 vteřin a opláchnout.


Je třeba poznamenat, že v některých případech může nastat tak zvaná reakce na očistu – na kůži se mohou objevit pupínky, šupinky a jiné. To Litokomplex vytahuje skrytá ložiska zánětů a infekcí z hloubky na povrch kůže. Protože jiná cesta není - kůže se může očistit pouze skrze mazové a potní žlázy. Obvykle přejde za 10 -14 dní, ale individuálně to může probíhat i déle.


 Při akné v době dospívání

 

Při akné v dospívání zacházíme s kůží jako s mastnou. Začněte s Litokomplexem AKTIV. Dělejte každodenní proceduru po dobu 2-3 minut. Poté, co akné trochu ustoupí, což se stane během několika dní, přejděte na obvyklou péči o pleť pomocí Litokomplexu (přečtěte si také "Při mastné kůži a T zóně")

 

Při suché či přecitlivělé kůži

 

Při používání Litokomplexu pro suchou či citlivou kůži, můžete pozorovat následující projevy: na problémových místech mohou vznikat oblasti se zesíleným olupováním, šupinkami a zvýšenou suchostí. Svědčí o tom, že se obnovuje mechanizmus přirozené obnovy buněk epidermu. Díky tomu, že vlákna kolagenu jsou schopna zadržet více vláhy, zvětšuje se množství tkáňové tekutiny, která přivádí stále více živin do spodních vrstev epidermu. V některých případech tento projev může přetrvat i několik měsíců. Ale obvykle vše proběhne během prvních týdnů.

 

Doporučujeme používat Litokomplex DELIKÁT  Při nadměrné suchosti s porušeným odlupováním rohové vrstvy, se používá běžná procedura po 1 minutu 2x týdně a umývání ráno a večer po 10 vteřin. Přitom se nedoporučuje „třít“ Litokomplexem po kůži. Po té doporučujeme nanést dobrý hydratující krém, pokud je to nutné, a poklepáváním konečků prstů udělat jemnou masáž. Použitím Litokomplexu jste ve vláknech kolagenu uvolnili místo pro molekuly vody а použitím vhodného hydratačního krému dostanete vodu přímo do dermy Vaší kůže. Nepoužívejte mastné krémy – ty pouze zhoršují stav suché kůže. Doporučujeme použít některý z krémů-Lady Royal.


 


 

Kategorie

Košík  

Žádné zboží

Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Přirozená krása není mýtus