Spolupracujte s přírodou!!! 

 
 Vědci Vědecko-výrobní laboratoře LN-Kosmetika v průběhu výzkumu vyjasnili, že vysychání kolagenu je možné zastavit a stárnutí kůže  výrazně zpomalit.Jestliže odstraníme přebytek škodlivých látek z vláken kolagenu dermy, kolagen se naplní vláhou a celkový stav kůže se zlepší. Kůže se hydratuje, vrásky se vyhlazují, povrch kůže se vyrovnává, ložiska infekcí a zánětů mizí. 

Specialisté Vědecko-výrobní laboratoře LN-Kosmetika vytvořili unikátní fyziologické kosmetické prostředky Secret of Beauty pro efektivní hloubkové očištění kůže a obnovu syntézy mladého kolagenu. Výsledkem je hydratace kolagenu, zlepšení výživy buněk, prokrvení a pohyb lymfy. Po obnovení fungování přirozených procesů se zlepšuje stav kůže a ta získává zpět zdraví a krásu! 

Secret of Beauty využívá k omlazení kůže jedinečných vlastností tradičních, ale dnes opomíjených přírodních složek. Základní složkou je unikátně zpracovaný zeolit, což je přírodní vulkanický minerál bohatý na křemík. 

Zajišťuje skvělou detoxikaci buněk kůže, vykazuje efekt kvalitního liftingu, napomáhá řádnému obnovení epidermis, stimuluje syntézu kolagenu a posiluje přirozenou imunitu kůže.

Hloubková hygiena dále využívá významných vlastností křídy i například bílého a růžového jílu. Křída je přírodní minerál obsahující hořčík, který napomáhá udržení přirozené buněčné vláhy, posílení kůže, stimulaci obnovení a regenerace spodních vrstev kůže. Bílý jíl, díky svým vysokým absorpčním schopnostem, pohlcuje mikroorganismy, jejich toxiny a fermenty a má hojivé účinky.

Dále jsou použity přírodní soli a nepřeberné množství léčivých bylin, které mají mnoho dalších blahodárných účinků. 

Jedinečná suchá forma práškových prostředků Secret of beauty zajišťuje přirozenou konzervaci a účinné látky v naprosto koncentrované formě. Potřebná vlhkost se jim totiž dodává až těsně před jejich použitím. 

Když mluvíme o hloubkovém očištění kůže, mluvíme o skutečném navrácení vlastností kůži, které měla, když byla mladší.

Kategorie

Košík  

Žádné zboží

Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Přirozená krása není mýtus