Péče o kůži nohou s Litokomplexem - Komplex-skrab

Zrohovatělá kůže nohou sebou nese mnoho nepříjemností. Nejen že suché mozoly a praskliny kůže bývají bolestivé, ale kromě toho jsou velice dobrým prostředím pro rozmnožování choroboplodných bakterií a plísní.

Nabízený prostředek Komplex-skrab se používá pro odstranění přemíry zhrublé kůže a napomáhá lehce se vyrovnat s tímto problémem v domácích podmínkách.

Péče o chodidla nohou je nezbytnou součástí každodenní hygieny. Na chodidla připadá obrovská zátěž a proto se u mnohých lidí ve věku 35 - 40 let začínají objevovat tzv. „příčně ploché nohy“, které souvisí s předčasným stárnutím a uvolňováním svalového vaziva. Používáním Komplex-skrabu spolu s koupelí a lehkými masážemi aktivních zón chodidla, napomáhá rychlému odstranění únavy a má preventivní účinky na tyto nežádoucí změny vazů a kloubů. Se zdravím nohou je například spojeno i držení těla či způsob chůze, což může dále ovlivňovat další funkce organismu.

Mozoly a zesílená kůže na chodidlech, nemusí být pouze kosmetickou vadou. Podle Tibetské medicíny jsou suché mozoly na reflexních zónách chodidla, které nezmizí po té co vyměníte nepohodlnou obuv, na jedné straně signálem možnosti ranného stádia zhoršení stavu určitého orgánu, a na straně druhé nepřímo zpomalují proces jeho zlepšení. Čím rychleji se tedy mozolů zbavíte tím rychleji zlepšení orgánu proběhne.

 

Je nutno kůži obrušovat?

Obrušování ztvrdlé kůže je dočasné řešení pro získání žádaného vzhledu nohou.

Obrušování, kůže vyhodnocuje jako zraňování, a aby chránila organizmus vytváří na těchto místech ztvrdliny a mozoly.

Zatvrdliny a mozoly se stávají živnou půdou pro plísně a bakterie. Ty, povrch kůže mikroskolisky narušují, aby si vytvořily životní podmínky. A to je to, co vidíme jako bílé šupinky.

 

Tak vzniká začarovaný kruh

- namáhaná kůže vytváří mozoly zatvrdliny

- v těch se množí plísně a bakterie, a narušují kůži

- kůže se cítí zraňována a vytváří více tvrdé kůže a mozolů.

- my tuto kůži obrousíme.

- a kůže se tím rychleji snaží obnovit a tvoří zatvrdliny.

- plísně...  a už nevíme jak z toho ven

 

S Litokomplexem víme, jak se z toho dostat

Postup

ideálně, 2x týdně rozetřete mokrý Litokomplex (Komplex-skrab) po nohou až po kotníky a nechte působit 10 minut. Nenechte Litokomplex uschnout. Udělejte malou masáž a odstraňte uvolněnou suchou kůži. Je možné pemzou lehce ošetřit zvláště potřebná místa (lehce, nezraňujte kůži).

Toto ošetření zopakujte 2x.

Při profesionální pedikúře zopakujte proceduru 2x.Potom udělejte všechny potřebné zákroky a proceduru ještě jednou zopakujte.

Nakonec naneste krém Lady Royal pro nohy

Výsledek bude vždy fantastický.


Co probíhá v kůži

S vodou pronikají soli Litokomplexu do vnitřních vrstev kůže. Uvolňují nečistoty a část z těchto nečistot je vynesena k povrchu kůže, kde je další složky Litokomplexu nasají. A tak se s každou procedurou kůže nohou pročišťuje do hloubky a je stále pěknější a pěknější.

Plísně a kvasinky ztrácí své životní prostředí, a tak celé jejich kolonie mizí. V důsledku pročišťování, se kůže také stává přirozeně odolnější a nemá zapotřebí tvořit zbytečné zatvrdliny a mozoly.

Nejprve to vše chce a trochu důslednosti. Ale stojí to za to. Nakonec se dostanete ze začarovaného kruhu a máte krásné nohy i bez složité pedikúry, jen s běžnou péčí s Litokomplexem.


Litokomplex pro kůži nohou

Výsledky

 

n   Odstranění suchých mozolů

n   Rychlé zlepšení prasklin kůže

n   Odstranění únavy nohou a předcházení otokům

n   Odstranění suchosti

n   Regulace potivosti a odstranění nepříjemného zápachu

n   Nepostradatelná pomoc při mykózách spolu s přípravky proti mykózám

 

Kategorie

Košík  

Žádné zboží

Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Přirozená krása není mýtus