•  
 • Neo FAM mýdlo, 170g

  Neo FAM mýdlo, 170g

  Mimořádně výživný, exkluzivní prostředek, pro 100% přírodní hloubkové očištění kůže obličeje a celého těla. Pro šetrné umývání. Zklidnění, tonizace a hydratace, normalizace PH, posílení přirozené ochrany kůže.

  Více informací

  22-4

  Cena a objednávka
  • 1 090,00 Kč

  Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

  Nový, bezpečný 100% přírodní způsob rychlého, přirozeného očistitění a současně vyživivení kůže obličeje, krku a dekoltu.

   

  • Použití je velice příjemné. Kůže potom nádherně voní, je jemná, čistá a pěstěná.
  • Při pravidelném používání je třeba stále méně a méně krému, protože se kůže je vživená, je hydratovaná, svěží a barevně sjednocená.


  Neo FAM mýdlo je zcela nový prostředek – hloubkově očistí a současně vyživí kůži během 2-5 minut. Hloubkově hydratuje, vyživuje vitamíny, flavonoidy, a makro i mikro prvky, důležitými pro tvorbu zdravých buněk kůže.    

   

  Působí na základě nasávání nečistot, na místo kterých dodává do kůže látky důležité pro zdraví a krásu.  

   

  Kromě kosmetického efektu má Neo FAM mýdlo osvěžující účinek na pojivové tkáně, cévy, šlachy a chrupavky. Stimuluje obnovu mladého kolagenu a dalších důležitých stavebních bílkovin.

   

  Složení:

  Upravený přírodní zeolit obohacený o ionty mědi, stříbra, zinku, draslíku a hořčíku, jíl, kaolin, růžová sůl, jedlá soda, sapropel; ovesné otruby, ovesné vločky; mladý oves, hořčice, arálie, jírovec, přeslička, čaj, bříza, podběl, fialka, šalvěj, třezalka.

   

  Způsob použití:

  Trochu prášku zvlhčete vodou a rozmydlete po dlaních. Roztírejte a umývejte se obvyklým způsobem. Můžete nechat působit na 2-5 minut. Nakonec opláchnout čistou vodou.

  V tuto chvíli nebyl přidán žádný komentář

  Kategorie

  Košík  

  Žádné zboží

  Celkem 0,00 Kč

  K pokladně

  Přirozená krása není mýtus